Rieju

MRT 50 PRO

Bij ons 4150,-
Snelheid: Scooters (45 km/u)
Type: Benzine scooters
Specificaties
Merk: Rieju
Model: MRT 50 PRO
Cilinderinhoud: 50cc
Brandstofsysteem: Carburateur
LBH: 215 x 80 x 116 cm
Voorrem: schijfrem
Achterrem: schijfrem
Dashboard: digitaal
Gewicht: 85 KG

Interesse?

Interesse in deze Rieju MRT 50 PRO? Neem contact met ons op voor meer informatie of een proefrit!

De Rieju MRT 50 Pro is een stoere schakelbrommer die op verharde én onverharde paden een geweldige rijervaring biedt. Hij is aangedreven door het betrouwbare AM6 2-takt motorblok. Deze is watergekoeld, heeft 6 versnellingen en voldoet aan de Euro 5-norm. De MRT 50 Pro is voorzien van betere suspensie dan de reguliere MRT 50, dankzij de upside-down voorvork van Ollé en Ollé Gas Mono-shock. De Progressive Rate Suspension zorgt ervoor dat je op elk terrein de beste demping hebt. Dit systeem zorgt namelijk voor een progressieve demping, wat betekent dat de vering harder wordt naarmate er meer druk op komt. Tot slot is de MRT 50 Pro voorzien van robuuste noppenbanden, waardoor je zelfs op de ruigste paden grip hebt. De pro uitvoering is tevens voorzien van een aluminium achterbrug en grote wave remschijven. Bij het stuur zitten  stoere handkappen en de goud kleurige voorvork  + achterveer en tandwielen maken de brommer helemaal af.

De Rieju MRT 50 Pro Euro 5 is standaard voorzien van:

  • 17 inch aluminium velgen
  • Multi functioneel dashboard
  • Aluminium einddemper
  • Pro Aluminium stuur
  • Polisport handkappen
  • 40MM Upside down voorvork goudgekleurd
  • gas geveerde achter schokbreker goudkleurig
  • Tandwielen set goudgekleurd
  • Grote Galver Wave Schijfremmen voor en achter
  • AJP Gold Series remklauw
  • Special Edition sticker set

EURO5 – Emissienorm
De EURO5 emissienorm draagt zorg voor minimale uitstoot aan schadelijke stoffen. Alle Rieju 50 modellen zijn uitgevoerd met het meest recente NG vloeistof gekoelde Minarelli AM6 motorblok met 6 versnellingen.

Alle Rieju brommers en motoren word geproduceerd in Spanje en zijn van zeer hoge kwaliteit en perfecte afwerking.

Leverbaar in 3 kleuren: Zwart / Rood of Zwart / Groen of Zwart / Geel

KENTEKEN EN RIJKLAAR MAAK KOSTEN KOMEN ER NOG BIJ EN ZIJN € 249,-
DEZE SCOOTER IS INCLUSIEF 2 JAAR EN ONBEPERKTE KM FABRIEKSGARANTIE.

 

Over Scooterfactory

Wanneer u een mooie scooter wilt kopen in Houten, Nieuwegein of omgeving, is onze showroom in ‘t Goy dé plek waar u moet zijn. Scooter Factory heeft zich vanaf 2001 ontwikkeld tot een autoriteit op het gebied van nieuwe en tweedehands scooters.

Wij helpen u graag aan een scooter die bij u past. U kunt bij ons scooterbedrijf in de buurt van Houten en Nieuwegein méér dan alleen een scooter kopen. Ontdek daarom gerust wat wij voor u kunnen betekenen!

Meer Rieju scooters
rieju geel nr2

Rieju

MRT 50 SM

Bij ons 3449,-
zwart rood mrt

Rieju

MRT 50 SM PRO

Bij ons 4199,-
rieju trophy r.v.

Rieju

MRT 50 SM TROPHY

Bij ons 4399,-
rieju mrt 50 geel zwart

Rieju

MRT 50

Bij ons 3495,-
Interesse in deze Rieju MRT 50 PRO?