Vespa Sprint Gold Edition

Tweedehands Vespa

Sprint Gold Edition

3975,-
Tweedehands

Deze Vespa Sprint gold edition brom scooter is echt een blikvanger en is van bouwjaar 2021 en heeft maar 4230 km gereden en 1 eigenaar gehad. De Vespa is echt in nieuwstaat en is niet van nieuw te onderscheiden.
De scooter is voorzien van extreem veel accessoires zoals:

• CUSTOM VELGEN
• AUDI RS CUSTOM ZADEL! (Carbon look)
• LED-VERLICHTING
• KLAPREK ( achter)
• VALBEUGELS (voor en achter)
• HOOG VESPA SMOKE WINDSCHERM
• ROBOSLOT

Led smoke knipperlichten (voor en achter)
Led koplamprand
Led koplamp
Led smoke moving achterlicht

Voetenplank rekje
Usb aansluiting
Spatbord beugel
Spatbord vin
Smoke led verlichting
Dagrijverlichting

Gouden velgen set en special sticker voorscherm
Zwarte kickstart deksel
Zwarte sier lijsten kit
Zwarte uitlaat hitteschild
Zwarte stuurkapjes / schakelaars
Zwarte spiegels
Zwarte remgrepen
Zwarte accenten

De scooter is een euro5 scooter met een zeer zuinige 4-takt injectie motorblok wat een verbruik heeft van maar 1 liter benzine op 45 km.

Nieuw koste deze scooter € 5995,- maar nu is de scooter 2e hands dus kost de scooter maar 3975,- incl. 3 maanden  volledige garantie en een grote servicebeurt.

Over Scooterfactory

Wanneer u een mooie scooter wilt kopen in Houten, Nieuwegein of omgeving, is onze showroom in ‘t Goy dé plek waar u moet zijn. Scooter Factory heeft zich vanaf 2001 ontwikkeld tot een autoriteit op het gebied van nieuwe en tweedehands scooters.

Wij helpen u graag aan een scooter die bij u past. U kunt bij ons scooterbedrijf in de buurt van Houten en Nieuwegein méér dan alleen een scooter kopen. Ontdek daarom gerust wat wij voor u kunnen betekenen!

Tweedehands scooters

Je kunt ook bij ons terecht voor tweedehands scooters. Op al onze tweedehands scooters zit standaard 3 maanden garantie.

IMG_1406

Peugeot

Kisbee RS

Tweedehands
1195,-
IMG_1372

Sym

Orbit 2 brom uitvoering

Tweedehands
1249,-
govecs3

Overig

Go S1.3

Tweedehands
1799,-
Interesse in deze Vespa Sprint Gold Edition?